single.php

content.php

Září = měsíc nabitý akcemi

Pojďte se společně s námi účastnit pestrých akcí v našem regionu. Letošní září je neobvykle nabité různými akcemi, seminářemi a setkáními, na které Vás srdečně zveme.

6. 9. 2018 – Hrčava – Akce s názvem „Moderní minulost“ je spolupořádána s Celostátní sítí pro venkov a je zaměřena na oblast zemědělství, dotací a příkladů dobré i špatné praxe čerpání. Zajištěn je pestrý program i občerstvení. Více informací zde.

18. 9. 2018 – Bystřice – Jedná se o diskusní setkání se zástupci Moravskoslezského kraje nad otázkou budoucnosti venkova a jeho rozvoje. Nabízí se Vám tak možnost jak ovlivnit přístup krajského úřadu právě k našemu regionu. Opět se můžete těšit na občerstvení, drobný dárek a prohlídku nově otevřeného bystřického informačního centra a muzea. Více informací zde.

Semináře k výzvám MAS – Během první poloviny září se uskuteční tři semináře určené žadatelům nasšich právě vyhlášených výzev. Jedná se o výzvu na chodníky (vyhlášení 27. 9. 2018), cyklostezky (vyhlášení 1. 9. 2018) a sociální bydlení (1. 9. 2018). Veškeré informace o výzvách i seminářích naleznete na našich stránkách.

Kalendář 2019 – Po celé září bude probíhat sběr obrázků od dětí z regionu, které budou následně použity do kalendáře na rok 2019. Pokud máte i vy doma malého vytvarníka, zašlete nám jeho/její vytvor. Prosíme o obrázky na šířku, velikost A4, na zadní straně označen jménem a věkem autora.